HURT-OPONY.PL - LE-MAR-POL - strona główna

Strona główna
Kontakt
Wysyłka i zwroty

Regulamin


1§ Właścicielem sklepu internetowego www.hurt-opony.pl jest firma:

Le-Mar-Pol
ul. Kościuszki 94, 38-300 Gorlice


2§ Sprzedaż odbywa się przez Internet w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy zamawiającym (klientem), a sklepem internetowym www.hurt-opony.pl

3§ Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz na stronie sklepu. Zamawiając przedmiot Klient zawiera umowę z naszą firmą i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Le-Mar-Pol. Dane klientów nie będą udostępniane osobom trzecim, a zarejestrowani klienci maja prawo do wglądu i zmian swoich danych znajdujących się w bazie serwisu.

4§ Złożenie zamówienia jest akceptacją regulaminu sklepu i warunków umowy.

5§ Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień budzących wątpliwości (brak pełnego adresu, numeru telefonu lub nazwiska).

6§ Zawsze wystawiamy paragon. Sklep może również wystawić fakturę VAT. W tym celu należy skontaktować się z nami przed wpłatą pieniędzy za towar (podac dokładne dane i numer NIP).

7§ Wszystkie sprzedawane przez nas towary są absolutnie nowe i oryginalne.

8§ Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej,poczty polskiej lub odbiór osobisty jesli istnieje taka możliwość.

9§ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 5 dni od zaksiegowania pieniędzy na naszym koncie bankowym. Przesyłki za pobraniem są wysyłane w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia (proszę uwzględnić brak realizacji wysyłek w dni świąteczne).

10§ Koszty przesyłki ponosi klient. Paczki wysyłamy Kurierem UPS Stolica.

11§ Płatności za zakupiony przedmiot można dokonać przelewem na konto firmowe lub kurierowi przy odbiorze przesyłki. Wybór formy płatności kupujący określa podczas zakupu towaru.

12§ W celu ewentualnej weryfikacji zamówienia zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku kiedy z przyczyn niezależnych od nas : błąd informatyczny systemu, ingerencja osób trzecich, nielegalne włamania na stronę, awaria systemu, utrata danych.

13§ Zgodnie z Polską Normą PN-C-94300-7:1997 "Ogumienie. Pakowanie, przechowywanie i transport", za opony pełnowartościowe uważa się opony nie starsze niż 36 miesięcy od daty produkcji.

14§ Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu.

15§ Sklep zastrzega sobie możliwość zmiany w/w punktów regulaminu.

Copyright © 2010 Le-Mar-Pol Strona główna | Regulamin | Kontakt | Wysyłka | Opony | Felgi ˆ Do góry